Подаруйте абонемент на танці!

700 грн 1 люд. 8 занять по 60 хв.
700 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

У студії представлені різні напрями: від латиноамериканських танців до хіп-хопу, тверку, стрип-пластики та джаз-фанку. За бажанням новачок зможе відвідувати уроки в різних стилях. Кожне тренування буде складатися з розминки й танцювальної практики. Є групи як для дітей, так і для дорослих.

Чому ми вибрали Evolution Dance Centre

Заняття проводяться у двох танцювальних залах площею 70 м² і 100 м². У кожному з них встановлена сучасна апаратура й система кондиціонування. Є дзеркала на весь зріст. Також у розпорядженні клієнтів — просторі роздягальні з шафами для зберігання особистих речей і релакс-зона з диванами та пуфиками. Після занять можна прийняти душ.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Evolution Dance Centre http://lp.edc.od.ua/ Люстдорфська дор., 114

1 відгук

Маргарита
9 квітня 2019
занималась с очень хорошим инструктором. спокойная реакция на все вопросы - вот это меня покорило) подойдет не только для опытных танцоров, хотя и им будет чему поучиться (я занималась танцами). спасибо подруге за такой подарок)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.