Подаруйте абонемент у спортзал!

подарували вже 12 рази
2000 грн
1 людина
3 місяці
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під час першого візиту спортсмену проведуть вступний інструктаж і покажуть, як правильно користуватися тренажерами. Потім він зможе займатися без часових обмежень, а також один раз відвідає 15-хвилинний сеанс масажу шийно-комірцевої зони.

Чому ми вибрали спортивний клуб BODY Target

Комплекс розташований у самому центрі Одеси — до нього зручно добиратися з будь-якої точки міста. Зал оснащений сучасним тренажерами, а також системами кондиціонування і вентиляції. На території клубу є все, що потрібно для продуктивних занять: кардіозона, силові тренажери, зона вільної ваги та фітобар.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BODY Target - Фітнес-центр https://bodytarget.od.ua/ Каховський провулок, 4

2 відгуки

Константин
21 червня 2019
https://www.facebook.com/100001221246954
Все супер
Лидия
13 червня 2018
Я всегда откладывала свое решение пойти в спортзал. Наконец-то подруга подарила на день рождение такое интересное и ПОЛЕЗНОЕ впечатление) Очень нравится зал: светлый, просторный. Инструкторы очень приятные, покажут-подскажут. Уже есть первые результаты! Всем рекомендую, сервис тут на высшем уровне!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.