Подаруйте аналіз гардероба!

подарували вже 126 рази
850 грн 1 люд. 2 години
850 грн
1 людина
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Стиліст оцінить сезонне вбрання клієнта та підбере поєднання на всі випадки життя. Іміджмейкер навчить вибирати відповідні фасони і правильно комбінувати кольори. Після цього модник приміряє нові луки для різних ситуацій: ділових переговорів, прогулянок на свіжому повітрі або посиденьок із друзями. Наостанок фахівець дасть безліч професійних рекомендацій і підкаже, від якого одягу краще відмовитися. Проводити ревізію гардероба модний експерт буде вдома у клієнта.

Чому ми вибрали імідж-стиліста Shopogolik

Спеціаліст Юлія Гланц проходила навчання в Міжнародній школі стилю та іміджу, навчальні курси Professional image design і Ultimate tendencies of world fashion. Стиліст проводить семінари за авторськими програмами «Порядок в шафі і в голові», «Стиль життя», «Як вибрати свою сукню», «Офісний дрес-код».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Shopogolik - Імідж-стиліст http://shopogolik.od.ua

7 відгуків

Лена
14 листопада 2015
Присоединяюсь к мнениям девочек, и еще от себя добавлю. Мне кажется самое важно здесь - это взгляд со стороны. Стилист реально помогла мне понять, что идет, что нет, а о чем вообще лучше забыть. Спасибо ей за очень толерантный подход и знание своего дела!
Алина
18 травня 2015
Урра, я разобрала шкаф!!!))) сама не могла решиться отложить в сторону половину хлама, который скопился за много лет и уже не влезал на полки. А стилист помогла, самое главное - донесла до меня мысль, что важно не количество вещей а их сочетаемость и внешний вид. Спасибо большое за это!
Яна
26 вересня 2014
В университетские годы очень любила ярко одеваться, но в последнее время стала консервативной. На работе в офисе это точно необходимо. Именно поэтому, мой выбор пал на это впечатление. Мы со стилистом тщательно перемеряли весь гардероб и подобрали много удачных сочетаний. Правда, собираюсь приобрести еще несколько обновок)
Ольга
6 квітня 2014
Мастер подсказала несколько крутых комбинаций, даже и не думала, что из бабушкиного шкафа можно вытащить такие модные вещи.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.