Подаруйте оренду Tesla!

12600 грн 1 люд. 1 доба
12600 грн
1 людина
1 доба
Доступно з 25 років
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт вирушить до автопрокату, де йому проведуть короткий інструктаж та розкажуть про особливості управління електрокаром. Потім водієві видадуть ключі й усі необхідні документи. Після цього він вирушить кататися Одесою та передмістям. На поїздку в клієнта буде ціла доба. Він їздитиме на автомобілі Tesla Model S.

Чому ми вибрали автопрокат VRC

Компанія VRC заснована в Одесі на базі американського представництва фірми на території України. Всі автомобілі прокату регулярно проходять техогляд. У VRC працюють професіонали з великим досвідом в іноземних компаніях. Для оренди не потрібно вносити заставу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VRC - Автопрокат https://vrc.com.ua вул. Буніна, 16б вул. Центральний Аеропорт, 25

1 відгук

Александр
19 квітня 2019
Машина - бомба, спасибо бодо за возможность порулить электрокаром, давно хотел. Появилась возможность - брал в аренду, когда приехал в Одессу - совершенно иначе посмотрел на город. Особенно красиво кататься ночью) понравилось, как все оформляли - четко, понятно, объяснили, что можно делать, а что нельзя, и главное - что делать, если не понимаешь чего-то, кому звонить. В общем поддержка - супер

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.