Подаруйте биття посуду для двох!

подарували вже 1 084 разів
500 грн
2 людини
до 30 хв.
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс психологічної розрядки в спеціальному антистрес-клубі. Після 15-хвилинного інструктажу друзям видадуть захисні маски та посуд. Потім вони вирушать до кімнати, обладнаної всім необхідним. Цілячись в мішені на стіні, відвідувачі зможуть «розбити» негативні думки на шматочки.

Чому ми вибрали антистрес-клуб «Пердімонокль»

У розпорядженні відвідувачів будуть різні предмети. В кімнаті є стробоскоп, який допоможе створити незвичайну атмосферу і підняти настрій. Клуб розташований в центрі міста поруч з відомим двориком з серіалу «Одного разу в Одесі».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Пердимонокль - Антистрес-клуб http://p-m.od.ua/ вул. Князівська, 30

10 відгуків

Елена
8 червня 2019
https://www.facebook.com/100003278090111
Идея отличная. Под громкую музыку.Заряд бодрости надолго. Но мы справились за 10 минут,мало посуды для битья. Либо организаторам нужно больше предоставлять , либо клиентам нужно брать с собой ( бутылки тоже подойдут). А вообще планируем повторить))
Ирина
2 червня 2019
Это супер Мега Круто Вау !!!! При Любой непонятой ситуации рекомендую идти и бить посуду !!!! Уйдёт негатив и придёт вдохновение которого даже сами от себя не ожидаете !!!! Благодарю !!!!❤️❤️❤️
Николай
7 липня 2018
Всем спасибо за прекрасно проведенное время! Давненько хотелось с девушкой моей чего то не стандартного и интересного попробовать) Вот и решил подарить ей это впечатление. В общем было классно)
Ирина
14 лютого 2018
https://www.facebook.com/100001382085951
Сертификат подарили нам друзья на День рождения. Ходили бить посуду. Очень неплохая эмоциональная разрядка. Если у вас накопился стресс, рекомендуем попробовать - помогает)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.