Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

подарували вже 64 рази
1200 грн
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Екскурсія пройде в кілька етапів. Спочатку гід поділиться фактами з історії музею, а також розповість про технології виробництва коньяку, які змінювалися з плином часу. Після чого гості вирушать в дегустаційний зал, де скуштують кілька сортів бренді. Серед них коньяки з витримкою від 11 до 37 років.

Чому ми вибрали музей коньячного справи Шустова

Музей Шустова знаходиться в історичній частині Одеси. Для гостей працюють п'ять залів постійних і змінних експозицій, а також зал для дегустацій. Одна з головних особливостей музею — інтерактивні інсталяції, з якими відвідувачі можуть взаємодіяти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Музей коньячної справи Шустова https://shustoff.com/ru/museum/ вул. Мельницька, 13

2 відгуки

Юрий
2 червня 2019
Прекрасная экскурсия, дегустация и впечатление!
Дмитрий
10 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Побывал в музее, где узнал об истории коньячного дела в Украине. Потом была дегустация с профессиональным сомелье. Он рассказал о вкусе и цвете каждого коньяка, научил правильно распивать напиток. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.