Подаруйте дегустацію коньяку!

подарували вже 57 рази
600 грн
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Відвідувач вирушить на екскурсію музеєм Шустова з подальшою дегустацією коньяку. Гість дізнається про технології виробництва алкогольного напою і його види. Потім сомельє запропонує йому спробувати кілька сортів коньяку. Дегустація включає напої різної витримки та умов зберігання.

Чому ми вибрали музей коньячної справи Шустова

Музей розташований в історичній частині міста, а самі екскурсії проводять у підвалах Одеського коньячного заводу. Практично всі інсталяції в музеї інтерактивні, що дозволяє гостям в буквальному сенсі доторкнутися до історії створення благородного напою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Музей коньячної справи Шустова https://shustoff.com/ru/museum/ вул. Мельницька, 13

2 відгуки

Юрий
2 червня 2019
Прекрасная экскурсия, дегустация и впечатление!
Дмитрий
10 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Побывал в музее, где узнал об истории коньячного дела в Украине. Потом была дегустация с профессиональным сомелье. Он рассказал о вкусе и цвете каждого коньяка, научил правильно распивать напиток. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.