Подаруйте день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 71 рази
600 грн 2 люд. не обмежено
600 грн
2 людини
не обмежено
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Діти потраплять на територію Музею Цікавої Науки. Тут вони ставитимуть досліди, приміряючи на себе ролі вчених. Друзі зможуть вирішувати головоломки та управляти механізмами. Вирішуючи завдання, маленькі гості будуть розвивати логіку й нестандартне мислення. Юні вчені індивідуально відвідають лабораторію «Експериментарій» у компанії наставника, де разом будуть проводити експерименти з фізики, хімії та біології. Квитки дають право на безлімітне перебування на території Музею.

Чому ми вибрали Музей Цікавої Науки

У Музеї знаходяться більше 120 інтерактивних експонатів, машин і приладів. У центрі є одні з найбільш складних і відомих головоломок у світі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Музей Цікавої Науки http://min.od.ua/ пр-т Шевченка, 4е

2 відгуки

Ольга
31 січня 2019
Дети в восторге. наконец оторвались от своих планшетов. узнали много нового, теперь пытаются ставить обычные легкие эксперименты дома при помощи соды) радости нет границ, что дети теперь начинают интересоваться наукой) плюс, эксперименты там и правда впечатляющие, даже взрослым интересно)
Анна
22 червня 2018
Дети были в восторге! В лаборатории куча всяких крутилок, головоломок и прочих "умных" штучек! НЕ хотели покидать лабораторию - юные исследователи)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.