Подаруйте екскурсію для закоханих у Львові!

подарували вже 1 765 разів
1000 грн 2 люд. 3 години
1000 грн
2 людини
3 години
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пара вирушить на пішу прогулянку історичною частиною міста в супроводі гіда. Закохані будуть спускатися у підземелля і підніматися на дахи. Маршрут охопить тематичні львівські заклади: «Дім легенд», «Майстерню Шоколаду», «Мазох», «П'яну вишню», а також пасаж Андреоллі, Костел єзуїтів та Оперний театр. Гід розповість про романтичні події, які відбувалися у стародавньому та сучасному Львові. Наприкінці екскурсії на гостей чекає дегустація наливок у кафе «П'яна вишня».

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

У 2013 році компанія зайняла перше місце в номінації «Кращий масовий захід» на національній event-премії «Eventарізація». Для туристів організовують різні тематичні екскурсії, майстер-класи, корпоративи та квести. На базі компанії є сувенірний магазин. За попередньою домовленістю гід може провести екскурсію англійською мовою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Just Lviv It! http://www.justlviv.it вул. Підвальна, 11

56 відгуків

Андрій
4 червня 2019
Від екскурсії отримав позитивне врвження, гід майстер своєї справи. Дізнався багато новиз та цікавих місць для себе)
Татьяна
30 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001658321322
От экскурсии были в восторге, даже дождь не помешал, девушка экскурсовод интересно рассказывала. Открыли много нового для себя.
Владислав
13 квітня 2019
Дуже цікаво та неймовірно захоплююче! Дякуємо!)
Елена
15 березня 2019
Все пройшло дуже чудово. Усім рекомендую!!! Дівчина гід ,дуже приємна ,та цікаво розповідає !! Дуже задоволенні,на 1000%

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.