Подаруйте екскурсію на елітну стайню для двох!

подарували вже 720 рази
500 грн 2 люд. до 60 хв.
500 грн
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2020
до 90 кг
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать на прогулянку територією клубу. Вони дізнаються про те, які бувають породи коней. Екскурсовод розповість про звички та характери тварин. Чистка, годування та спорядження — гід відповість на всі питання відвідувачів. Після закінчення екскурсії можна зробити оригінальні знімки верхи.

Чому ми вибрали кінний клуб «Стетсон»

Клуб працює 12 років. Він має державну ліцензію. На території є кілька левад і манежів, у тому числі критих. Для фотосесій з кіньми видають ковбойські капелюхи або бандани. Клуб знаходиться в районі Селекційного інституту. Він відкритий для відвідувачів 7 днів на тиждень.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стетсон - Кінний клуб http://www.stetson.com.ua/ Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт)

10 відгуків

Александр
18 серпня 2019
Очень понравились лошадки. Жена и дочь даже покатались. Хороший отдых для семьи.
Елена
15 червня 2019
https://www.facebook.com/100002738828079
Нам с мужем очень понравилась екскурсия на конюшню. Экскурсовод очень много интерессного рассказала о лошадках. Было время не только познакомиться с лошадками, узнать их происходждение, но и покормить и сфотографироваться с этими красивыми скакунами.
Денис
20 травня 2019
Добрый вечер, Экскурсия очень понравилась, узнали много нового, посмотрели с новой стороны на коней. Очень рекомендуем! спасибо за внимание!
Алина
26 червня 2018
Очень классная экскурсия! Посмотрели на мир лошадок шире) Узнали много интересного, так еще и покатались, и покормили, и погладили и пофотографировались) Отличный семейный отдых! Мы очень благодарны за такой подарок, ведь сами вряд ли бы выбрались на такое мероприятие, потому что попросту даже не слышали, что бывают такие экскурсии. Так что рекомендуем!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.