Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 2 085 разів
2600 грн
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. Оскільки організатору необхідно подати інформацію про учасників, клієнтам потрібно записатися на екскурсію мінімум за 4 календарних дні до її проведення. Також, якщо учасник не є громадянином України, йому потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

151 відгук

Марина
Вчора
дякую за прекрасну організацію туру в Чорнобиль. все пройшло на високому рівні. дуже уважні оператори, нагадування як смс так і на електронку...подробиці розписані чітко. Автобус комфортний із кондиціонером, приємний водій. І окреме дякую гіду Яну за цікаву подорож в минуле.
Виолетта
Вчора
Большое спасибо за впечатления, все было организовано на высшем уровне!) Комфортный автобус с кондиционером, веселые гиды, которые ответят на любой вопрос о зоне отчуждения, вкусный обед в столовой. Без каких-либо задержек мы успели посетить все запланированные места и даже больше! Общее впечатление от поездки - супер, рекомендую!
Ярослав
Вчора
Все було ваааау)
Дмитрий
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100001829468833
Интересно побывать в зоне отчуждения и посмотреть, как природа берет свое. Отличные экскурсоводы Юра и Илья сочетание молодости и опыта.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.