Подаруйте екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 3 028 разів
1300 грн
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на територію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після цього відбудеться ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильську зону та повернуться до Києва. Мінімум за 4 календарних дні до виїзду в Чорнобиль клієнту потрібно буде записатися на послугу, щоб організатори подали необхідну інформацію і списки для в'їзду. Учаснику, який не є громадянином України, потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної бази «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

182 відгуки

Єлизавета
11 серпня 2019
Сервіс чудовий, на всі питання відповіли вчасно і зрозуміло. Враження від поїздки незабутні. Унікальне місце, яке варто відвідати, особливо нам, українцям. Адже це сумна і надзвичайно важлива сторінка нашої історії.
Сергей
10 серпня 2019
Разочарование приходит в тот момент, когда ты видишь нескончаемую толпу туристов. Теряется атмосфера, ты уже не в зоне отчуждение, а где-то в парке развлечений, где кипит жизнь. К организации вопросов нет, все сделано отлично. Гид Владимир Герасимов очень крут! Рассказал много интересной информации, а также пытался водить нашу группу так, чтобы избежать других людей.
Владислав
9 серпня 2019
https://www.facebook.com/100001308060698
Все очень понравилось, спасибо !
Ирина
6 серпня 2019
Дуже сподобалась екскурсія, дякую.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.