Подаруйте екстремальне керування мотоциклом!

подарували вже 240 рази
1000 грн 1 люд. 60 хв.
1000 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
від 160 см
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Зустріч із тренером почнеться з короткої підготовки. Він проведе детальний інструктаж, а після — підбере екіпірування. Потім настане черга практики: наставник навчить долати складні перешкоди, а учень випробує ці техніки під час заїзду. Коли водій опанує основні прийоми екстремального керування мотоциклом, він зможе зробити повноцінний заїзд. Щоб покататися, не потрібне водійське посвідчення.

Чому ми вибрали мотошколу MVR

Заняття проходять на єдиному в Одесі мотодромі, який відповідає всім необхідним стандартам. Він ізольований від руху автотранспорту. Райдер підбере для учня індивідуальну програму та допоможе поліпшити навички. Інструктори школи — власники нагород у спортивних змаганнях. Перед заїздом надається комплект захисного екіпірування: шолом, наколінники, налокітники та рукавички.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MVR - Мотошкола http://motoshkola.od.ua/ вул. Базова, 17

1 відгук

Алла
17 серпня 2018
https://www.facebook.com/100001975990700
Получился Отличный подарок! Муж остался очень доволен! На фото наш инструктор Слава. Все фото соответствуют действительности!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.