Подаруйте фотосесію для вагітних!

подарували вже 21 рази
2000 грн 2 люд. до 2 годин
2000 грн
2 людини
до 2 годин
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перед фотосесією можна обговорити деталі з фотографом. За бажанням дівчини зйомка пройде з партнером. Моделі нанесуть професійний макіяж і зроблять укладку. Фотограф допоможе підібрати зручні пози та підкреслити животик вагітної. За бажанням можна використовувати різні декорації та змінювати вбрання. Через 3 тижні фотограф надішле всі знімки в базовій обробці. Для глибокої ретуші потрібно вибрати 15 кращих кадрів.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є кілька локацій із різними декораціями. Вони виконані за авторськими ескізами. За бажанням можна влаштувати зйомку на вулиці — в улюбленому парку чи на тлі старовинної архітектурної.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MOLOKO - Фотостудія http://molokostudio.portfoliobox.net/ вул. Мечникова, 6

1 відгук

Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.