Подаруйте фотосесію для вагітних!

подарували вже 22 рази
2000 грн 2 люд. 60 хв.
2000 грн
2 людини
60 хв.
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Перед фотосесією можна обговорити деталі з фотографом. За бажанням дівчини зйомка пройде з партнером. Моделі нанесуть професійний макіяж і зроблять укладку. На підготовку необхідно додатково 1 година — це треба врахувати під час планування зйомки. Фотограф допоможе підібрати зручні пози та підкреслити животик вагітної. За бажанням можна використовувати різні декорації та змінювати вбрання. Через кілька тижнів фотограф надішле всі знімки в базовій обробці. Для глибокої ретуші потрібно вибрати 15 найкращих кадрів.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є кілька локацій із різними декораціями. Вони виконані за авторськими ескізами. За бажанням можна влаштувати зйомку на вулиці — в улюбленому парку чи на тлі старовинної архітектури. 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MOLOKO - Фотостудія http://molokostudio.portfoliobox.net/ Райдужний масив, 22

3 відгуки

Яна
11 липня 2019
Все на отлично!! Спасибо Вам!
Елена
19 червня 2019
https://www.facebook.com/100002738828079
Впечатление с мужем нам очень понравилось. Фотограф зарядила нас позитивом, понравилась как специалист и как человек. Предложила интерессные идеи и локации для фото. Также понравилась легкая укладка и макияж.
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.