Подаруйте фотосесію з подружками!

подарували вже 35 рази
2500 грн 4 люд. до 2 годин
2500 грн
4 людини
до 2 годин
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Обговоривши всі подробиці між собою, дівчата прибудуть на локацію. Тут вони зможуть підготуватися до зйомки й поділитися з фотографом своїми ідеями. Він утілить їх у реальність: допоможе з вдалим позуванням та підбере вигідні ракурси. Подруги отримають оброблені знімки вже за три тижні. 15 з них пройдуть професійну ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

Площа павільйону — 70 квадратних метрів. На вибір у залі представлено кілька тематичних фотозон. Більшість декорацій виготовлені вручну за індивідуальними ескізами. За бажанням провести зйомку можна просто неба — на локації в межах міста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MOLOKO - Фотостудія http://molokostudio.portfoliobox.net/ Радужный массив, 22

7 відгуків

Диана
6 грудня 2015
Хотели дождаться снега но не вытерпели))) поэтому пошли от обратного. Сфотографировались в декорациях на ярко-розовом фоне. Было НЕВЕРОЯТНО!!! весело! Теперь с нетерпением ждем фоточек))
Рита + Оля + Марина
21 березня 2015
Мы втроем выражаем глубокую благодарность за классно организованное впечатление! Фотки получились отличными, и сам процесс съемки тоже был захватывающим. Образы у нас были удачными, а снимали в парке на фоне цветущих деревьев)))
Вика
7 грудня 2014
С подругами не так страшно отправиться на свою первую фотосессию) Фоткались в студии, т.к. на улице не та погода. Было очень интересно и все прошло легко. Как доказательство - множество классных фото)
Леся
15 липня 2014
Фотосессию с подружками я выбрала среди открыток от Бодо, подаренных моими друзьями) Этих же двух приятельниц я и пригласила с собой на впечатление. Дружим с самого детства, так что это будет отличной памятью для каждой) Все и всем очень-очень понравилось!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.