Подаруйте фотосесію!

подарували вже 190 рази
2500 грн 1 люд. до 2 годин
2500 грн
1 людина
до 2 годин
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перед зйомкою можна порадитися з фотографом щодо майбутнього образу та реквізиту. Модель вирушить до студії, де їй зроблять легку укладку та макіяж відповідно до вбрання. Потім розпочнеться зйомка. У клієнта буде достатньо часу, щоб реалізувати всі задумані ідеї. Фотограф допоможе підібрати природні пози та вибере вдалі ракурси. Протягом трьох тижнів він передасть усі оригінальні знімки, а також додатково відретушує 20 кращих світлин.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є кілька тематичних локацій для зйомок. Більша частина з них створена за авторськими ескізами. Для зручності клієнтам надають гримувальний стіл та окрему гардеробну. Під час фотосесії можна змінити кілька образів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MOLOKO - Фотостудія http://molokostudio.portfoliobox.net/ Радужный массив, 22

10 відгуків

Ирина
27 грудня 2018
https://www.facebook.com/100018119044194
Подарила сертификат дочке на день рождение. На нужное время и дату не было места, однако наш фотограф вошла в положение и осуществила наше впечатление в назначенную дату. Все прошло идеально. Фото получили вовремя. Большое спасибо "bodo" и нашему фотографу.
Алена
10 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100017307998757
Получила сертификат в качестве подарка. Я очень довольна процессом и результатом проведенной фотосессии. Хочу выразить огромную благодарность за высокий профессионализм фотографу Анне и визажисту Нике - мастерство девочек бесспорно. Фотографии просто великолепны! Фотограф помогла не только с выбором образов, но и с постановкой поз. У меня остались только положительные эмоции!)) Все ооочень понравилось! Буду всем рекомендовать! Спасибо еще раз за прекрасно проведенное время и отличную работу!!!
ОЛЬГА
8 вересня 2015
https://www.facebook.com/anya.kvasnevskaya
Мы с мужем подарили фотосессию дочери в день рождения. Она была очень рада такому подарку, а когда отправились вместе с ней в фотостудию, то была на "седьмом небе". С нами работали очень приятные ребята, фотограф и визажист.Фото получились просто супер! Это просто замечательный подарок для девочки-подростка. Не сомневайтесь, дарите!
Нина
30 вересня 2014
Здравствуйте! Я просто в восторге от фотосессии и уже не дождусь готовых фотографий! Фотограф отлично разбирается в своем деле и работать с ним было легко и комфортно)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.