Подаруйте гавайський масаж!

подарували вже 823 рази
850 грн 1 люд. 90 хв.
850 грн
1 людина
90 хв.
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На відвідувача очікує масаж у техніці ломі-ломі під традиційну гавайську музику. Майстер нанесе на шкіру теплу олію та розімне всі групи м'язів. Він буде використовувати не тільки долоні та зап'ястя, а й лікті та передпліччя. Зі сторони його дії нагадуватимуть ритмічний танець. Масаж впливає не тільки на фізичну, а й на емоційну сферу.

Чому ми вибрали SPA салон Sayuri

Салон розташований в Київському районі міста на вул. Левітана. Він працює щодня. Концепція закладу — повне відновлення душевних і фізичних сил за допомогою ретельно продуманих SPA процедур.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sayuri - SPA салон http://sayuri.com.ua/ вул. Левітана, 34

15 відгуків

Анастасия
7 липня 2019
Добрый день. Мне подарил такой классный и необычный подарок парень. Я осталась очень довольна и под впечатлением! Рекомендую всем попробовать! Спасибо
Яна
14 червня 2019
Очень приятные впечатления )))
Анастасия
11 червня 2019
https://www.facebook.com/100002464425695
Спасибо Бодо за впечатления, гавайских массаж был действительно гавайским!) Музыка, атмосфера, массажистка Нина и ее нежные руки,все было супер! Осталась довольна,рекомендую!
Валентина
30 травня 2019
Все замечательно. Отличное начало выходных получилось!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.