Подаруйте перегони на каяках для двох!

подарували вже 328 рази
400 грн
2 людини
до 3 годин
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Друзі вирушать на пляж. Інструктор видасть кожному рятувальний жилет і проведе розминку. Потім він розповість, як керувати каяком і правильно гребти. Учасники виберуть, на якому човні кататися. Це може бути один двомісний каяк або два одномісних. Після цього тренер порадить маршрут морем і друзі вирушать у самостійне плавання.

Чому ми вибрали центр прокату «Одеський Центр Каякінгу»

Катання відбувається на одному з найпопулярніших пляжів Одеси — «Ланжерон». Тренування доступні для дорослих і дітей. Для керування каяком не потрібні спеціальні навички. У центрі працюють досвідчені інструктори, які розкажуть новачкам про техніку веслування. Спортсменам надають усе необхідне спорядження.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Одеський Центр Каякінгу - Центр прокату http://kayak.od.ua/ Пляж «Ланжерон», 8а

5 відгуків

Андрей
10 червня 2019
Нам с друзьями очень понравилось впечатление, для лета - самое оно!
Юлия
9 червня 2019
https://www.facebook.com/100009792555757
Спасибо) все очень понравилось, было весело! Рекомендую это впечатление всем любителям активного отдыха.
Вася
2 травня 2019
Истинный кайф для любителей экстрима! Как раз приехали в Одессу на выходные и смогли воспользоваться сертификатом. Активировали и договорились очень быстро)))
Виталий
21 серпня 2018
Люблю водные виды спорта! В этот раз благодаря друзьям удалось испытать каяки. Очень все понравилось! И впечатления, и инструктор, который показал, как управлять лодкой, и само снаряжение. Все на высшем уровне! Спасибо за отличный выходной!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.