Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

подарували вже 76 рази
400 грн
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі будуть виконувати різні асани в спеціальному залі, де підтримується висока температура. Тренер проведе коротку розминку, а потім покаже деякі види вправ, які потрібно повторити за ним. Подібні заняття розслаблюють м'язи та допомагають уникнути травмування за рахунок спеки в приміщенні. Після тренування можна прийняти душ.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

Це єдина в Україні мережа гарячої йоги. За необхідності інструктор допоможе виконати вправу або спростить її, щоб займатися було комфортно. Для тренувань надають спеціальні йогамати.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YogaHot - Центр - Одеса https://yogahot.ua/odessa/ вул. Черняховського, 4

1 відгук

Лера
7 травня 2018
действительно горячо) это отличный опыт. мне понравилось, хотя не была уверена, что мне подойдет такой формат йоги. жару я переношу плохо, но решила рискнуть, и не ошиблась. несмотря на высокие температуры, не было душно. заниматься было комфортно) спасибо

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.