Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 212 рази
900 грн 4 люд. 60 хв.
900 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Після короткого інструктажу компанію проведуть до кімнати, де відбудеться гра. Коли зачиняться двері, почнеться зворотний відлік. Друзям потрібно вибратися з приміщення за відведений час, вирішуючи головоломки й виконуючи завдання. Перешкоджати цьому будуть потаємні сейфи та замки, а також актори, які ховаються в темряві.

Чому ми вибрали квест-кімнату Elysium Quest

Квест пройде в просторій тематичній кімнаті. Під час гри відбувається повне занурення в horror-атмосферу завдяки особливому інтер'єру й спеціальним механізмам. У разі необхідності можна зв'язатися з адміністратором під час проходження квесту. В центрі є кімнати в стилі відомих фільмів жахів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Elysium Quest - Квест-кімната http://elysium-quest.od.ua/ вул. Новосельського, 47 (Квест-кімната «Поворот не туди»)

2 відгуки

Валерия
16 травня 2019
Это было нереально круто!! Не просто обычные загадки, а целая история, и все будто реально)) интрига прям до конца квеста)) безумно интересно, мы хотим сходить в еще одну такую комнату)
Яна
2 лютого 2018
боюсь сказать что-то конкретное, чтобы не сболтнуть лишнего. одним словом - это стремно. вот серьезно. я моментами так кричала, даже стыдно немного)) ты вроде и понимаешь, что это все не по-настоящему должно быть, но когда туда попадаешь, ты будто в реальном мире и борешься с чем-то неведомым за собственную жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.