Подаруйте майстер-клас гри на ударних!

подарували вже 1 398 разів
400 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Викладач складе програму уроку, відштовхуючись від навичок і побажань учня. Новачка навчать відчувати такт, відбивати нескладні ритмічні малюнки та потроху грати на кожному елементі ударної установки. Досвідчений музикант зможе відкоригувати проблемні моменти, а також попрактикуватися в експериментальних техніках виконання, експромті або різних стилях.

Чому ми вибрали музичну школу Rockit

Навчальний заклад розташований у центрі міста. Основи драммінгу викладає професійний барабанщик. На його рахунку — численні сценічні виступи у складі різних музичних колективів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

RockIt - Музична школа http://rockit.com.ua/ вул. Успенська, 72

32 відгуки

Наталья
12 січня 2019
Подарок делала мама папе) он в молодости играл на ударных в группе) он был в приятном шоке от подарка) море позитива) все было круто)
Сергей
11 червня 2018
Жена подарила игру на ударных , Давно хотел понять этот инструмент. Очень понравилось и идея подарка великолепная )))
Наталья
2 травня 2018
Невероятные эмоции! Выбрала именно это впечатление, потому что однажды на пару минут сидела за установкой и пыталась что-то повторить) А теперь после занятия ужасно хочется еще: готов часами оттачивать ритм, чтобы получилось!) Очень-очень круто! Я бы с удовольствием продолжала)
Александр
6 березня 2018
https://www.facebook.com/100011553792109
Все прошло на ура!! За час урока я получил не только первоначальные навыки игры на ударной установке, но и массу позитивных эмоций непосредственно от преподавателя по имени Влад! Ему за это - отдельный респект! Единственный нюанс касательно организации события. На мой взгляд, слишком много звонков, сообщений от bodo) Можно было количество сократить в три раза. Но в целом, все понравилось!
bodo
6 березня 2018
Александр, добрый день. Спасибо за ваш отзыв. Мы пересмотрели нашу политику. Теперь оператор набирает клиента, только чтобы подтвердить бронь и проинформировать по деталям услуги. Еще раз благодарим за отзыв и ждем вас на новых впечатлениях.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.