Подаруйте відвідування кімнати люті!

подарували вже 280 рази
1400 грн 3 люд. до 30 хв.
1400 грн
3 людини
до 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Спочатку приятелям проведуть детальний інструктаж з техніки безпеки. Учасникам видадуть все необхідне: захисні костюми, рукавички і шоломи. Також нададуть «зброю» у вигляді молотків, сковорідок, пилок й іншого. Після цього гостей проведуть у кімнату з тематичним реквізитом. Там вони зможуть знищити все, що побачать. Також друзі виберуть музику, яка буде створювати відповідну атмосферу.

Чому ми вибрали кімнату гніву CrashRoom

Це перша кімната люті в Одесі. Локація знаходиться в історичній частині міста. На вибір представлено кілька тематичних приміщень: «Антистрес», «Помста колишньому» і «Помста подрузі». Після сеансу учасники отримають відео, на якому зображений весь погром. За бажанням керувати процесом буде психотерапевт. Він дасть кілька порад, як швидше і ефективніше зняти стрес.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

CrashRoom - Кімната гніву http://crash-room.od.ua/ вул. Ковальська, 20/22

2 відгуки

Стелла
6 листопада 2018
https://www.facebook.com/100004636770783
Ходили с подругой в честь девичник.Получили море удовольствия,Настя и Аня(идейные вдохновители) просто замечательные люди, спасибо вам,развивайте сб дальше!Покрашили наславу ещё и на арт-терапию пошли,очень здорово,рекомендую!!!
Марина
19 квітня 2018
Впечатление подарили друзья на День рождения. Мне все очень понравилось! Из комнаты ярости ты выходишь совершенно другим человеком: избавляешься от негатива и повседневного стресса.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.