Подаруйте відвідування контактного зоопарку для двох!

подарували вже 45 рази
300 грн
2 людини
не обмежена
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гості відвідають зоопарк, в якому можна гладити тварин і заходити до них у вольєри. У розпорядженні друзів буде цілий день. За цей час вони встигнуть «поспілкуватися» з єнотом, шиншилою, ігрункою та іншими мешканцями. За необхідності працівники зоопарку поділяться цікавими фактами про вихованців і дадуть відповідь на всі запитання.

Чому ми вибрали контактний зоопарк «Маккі-Паккі»

Усі тварини регулярно проходять ветеринарний огляд. У кожної є свій паспорт. На вибір можна відвідати один з двох зоопарків — на проспекті Небесної Сотні або на вул. Давида Ойстраха. У першому на гостей чекає зустріч з білкою дегу, оленем мунтжаком, сипухою тощо. На другій локації серед інших тварин є альпака та павич.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Маккі-Паккі - Контактний зоопарк http://makki-pakki.com.ua пр-т Небесної сотні, 2 вул. Давида Ойстраха, 32

3 відгуки

Александр
9 червня 2019
Ходил с девушкой в зоопарк. Прекрасно провели время среди зверьков. Очень добрый персонал, смешные животные) всем советую обязательно туда сходить) спасибо Бодо за хорошие впечатления)
Анна
16 квітня 2019
Мы с подругой очень любим животных, поэтому такое впечатление не могло нам не понравиться! Классно провели день, осталось много хороших воспоминаний и смешных фото с енотами!)) Рекомендую всем!!!
Игорь
9 квітня 2019
Все понравилось, весело провели время с друзьями) Отдельная благодарность сотруднику зоопарка, который рассказал много смешных историй о животных. Обязательно придем еще.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.