Подаруйте відвідування контактного зоопарку для компанії!

подарували вже 13 рази
600 грн
4 людини
не обмежена
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Компанія відправиться в контактний зоопарк. Тут гості зможуть не тільки спостерігати за тваринами, але також гладити їх і тримати на руках. Для цього у відвідувачів буде цілий день. Друзі зможуть побачити єнота-полоскуна, білку дегу й морських свинок. Наглядачі розкажуть про вихованців і підкажуть, як краще поводитися з мешканцями парку. Перед візитом кожному видадуть одноразові бахіли.

Чому ми вибрали контактний зоопарк «Маккі-Паккі»

У зоопарку дотримуються європейських стандартів. Всі мешканці вирощені і вигодувані людьми. Вони щеплені і регулярно проходять ветеринарний огляд. У вольєри цілодобово надходить свіже повітря. У тварин є години і дні відпочинку. На вибір можна відвідати один з двох зоопарків. У першому мешкають лемур, дегу та шиншила. На території другого можна побачити альпаку та мавпу тамаріна.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Маккі-Паккі - Контактний зоопарк http://makki-pakki.com.ua пр-т Небесної сотні, 2 вул. Давида Ойстраха, 32

5 відгуків

Максим
12 серпня 2019
https://www.facebook.com/100000475303834
Очень понравилось. Я в восторге!
Анастасия
19 липня 2019
Дети остались очень довольны!!!
Александр
9 червня 2019
Ходил с девушкой в зоопарк. Прекрасно провели время среди зверьков. Очень добрый персонал, смешные животные) всем советую обязательно туда сходить) спасибо Бодо за хорошие впечатления)
Анна
16 квітня 2019
Мы с подругой очень любим животных, поэтому такое впечатление не могло нам не понравиться! Классно провели день, осталось много хороших воспоминаний и смешных фото с енотами!)) Рекомендую всем!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.