Подаруйте відвідування кріосауни для двох!

подарували вже 316 рази
550 грн
2 людини
по 3 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають сауну, в якій температура повітря опускається набагато нижче ніж -100°C. Процедура відбудеться для пари по черзі. Кожен зайде до спеціального боксу на 3 хвилини. Це час, за який встигне охолонути лише верхній шар шкіри, тому холод не приносить дискомфорту. Сеанс позитивно впливає на стан шкіри і якість сну.

Чому ми вибрали кріостудію ICE POWER grp

Студія розташована недалеко від дендропарку «Перемога» в центрі міста. ICE POWER grp працює в напрямі косметології, спортивної і лікувальної медицини. Для максимального комфорту перед сеансом клієнтам видадуть вовняні валянки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ICE POWER grp - Кріостудія https://criosauna.od.ua/ вул. Говорова, 10/1а

14 відгуків

Вячеслав
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100002962901522
В целом интересно. Добавить ложечку для обуви, бахилы на ногу, что бы в общие валенки голую ногу не совать.
Саша
27 березня 2018
Весьма необычный опыт, на который я решилась не сразу. Сначала почитала отзывы, чтобы убедиться, что я не умру от холода :D Но как оказалось, все безопасно, безболезненно и очень-очень быстро) Попробовать эту процедуру однозначно стоит!
Надя
29 серпня 2014
Честно говоря, долго не могла отважиться на такую процедуру. И сколько мне не говорили, что там не холодно - все равно в капсулу было заходить страшновато)) Но, оказалось, этот пар внутри реально не имеет ничего общего с морозом - внутри не чувствуешь чего-то особенного. Только потом, когда уже выходишь, тело так слегка покалывает - реагирует на тепло. А ощущения какие классные, как заново родилась! Кажется, столько сил внутри!
Евгения
25 липня 2014
https://www.facebook.com/jteterina
Спасибо моим друзьям за интересный подарок на День Рождение! Я бы никогда и не подумала пойти в криосауну, но благодаря их подарку сходила и мне очень понравилось. Такие подарки дают возможность попробовать что-то новое :)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.