Подаруйте курс боксу!

6500 грн
1 людина
12 занять по 90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На боксера-початківця очікує комплекс занять, розроблених з урахуванням рівня його фізичної підготовки. Інструктор покаже різні техніки та прийоми, а після допоможе відпрацювати їх на практиці. Спортсмен навчиться правильно наносити удари, контратакувати та захищатися. Тренер простежить за тим, щоб все було виконано правильно.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

Програма занять розробляється для кожного учня індивідуально. Відвідувати уроки можуть люди без боксерського досвіду — тренери навчають «з нуля». Боксерські рукавички видають на місці. За бажанням учень може скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стрекоза - Фітнес-клуб (Центр) http://strekoza.ua/ б-р Лідерсівський, 9а вул. Базарна, 63

1 відгук

Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.