Подаруйте курс їзди на мотоциклі!

подарували вже 33 рази
5200 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
від 160 см
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Насамперед тренер визначить рівень підготовки спортсмена, після чого складе для нього програму уроків. Він видасть рукавички, шолом, наколінники та налокітники. Після інструктажу з техніки безпеки почнеться практика. За курс учень опанує різні способи гальмування, входження в повороти, швидкісне маневрування, кругове обертання мотоцикла. Також інструктор підкаже вправи для здачі іспиту в МРЕВ.

Чому ми вибрали мотошколу MVR

Уроки їзди проходять на професійному мотодромі. У школі надають байки від японських виробників. Інструктори — досвідчені педагоги, які неодноразово брали участь в різних змаганнях із мотоспорту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MVR - Мотошкола http://motoshkola.od.ua/ вул. Базова, 17

27 відгуків

Николай
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100002845976462
Жена подарила на день рождения мастер класс для двоих, отлично провели время, отличный инструктор, который рассказал и показал на практике азы управления мотоцикла. Супер, все понравилось
Кирилл
1 червня 2019
Все было отлично !
Игорь
19 травня 2019
Всё отлично. Внимательный и очень толковый инструктор. До этого я ни разу не ездил на мотоцикле, но на первом же занятии уже объезжал фишки, выполнял развороты, появилась уверенность, начал ощущать мотоцикл под собой. Очень доволен. Работой Бодо тоже доволен - срок сертификата истек где-то зимой, но поскольку услуга сезонная , срок продлили до открытия сезона!
Александр
31 серпня 2018
https://www.facebook.com/100006790833753
Всегда хотел почувствовать железного двухколёсного коня ! Моя девушка подарила мне сертификат на мото-профи! Было немного страшновато впервые без навыков садится за руль мотобайка , но инструктор Сергей моментально расположил к себе и за считанные минуты объяснил что к чему , буквально через 15 минут я ездил самостоятельно и получал неимоверный кайф ! Спасибо компании bodo за такую услугу ! Спасибо инструктору Сергею и привет из Южного!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.