Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 47 рази
3500 грн
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Індивідуальні уроки для новачків і профі. Викладач складе програму так, щоб учневі було комфортно займатися. Драмер-початківець дізнається про різні прийоми гри, правильну посадку за установкою та роботу з метрономом. Педагог допоможе опанувати прості ритмічні малюнки та навчить складати набір ударів під будь-яку композицію. Досвідчений музикант зможе попрактикуватися в імпровізації та грі в різних стилях.

Чому ми вибрали музичну школу Rockit

Для навчання використовується професійна ударна установка відомого музичного бренду. Школа розташована в історичному центрі Одеси. На базі Rockit є своє приміщення для репетицій, а також студія звукозапису.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

RockIt - Музична школа http://rockit.com.ua/ вул. Успенська, 72

35 відгуків

Евгений
5 серпня 2019
https://www.facebook.com/100003916417722
Было очень интересно, администратор приветливо встретил, урок был довольно интересным, рекомендую другим попробовать
Мария
26 червня 2019
Был сын на ударных ! Спасибо большое учителю , с детьми общается шикарно , находит общий язык , объясняет отлично ! Ребёнок вышел такой счастливый! Спасибо большое
Ирина
22 червня 2019
Было очччень круто! Час пролетел незаметно.Позитив! Андрей сумел подарить позитив, заинтересовать и вовлечь.
Наталья
12 січня 2019
Подарок делала мама папе) он в молодости играл на ударных в группе) он был в приятном шоке от подарка) море позитива) все было круто)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.