Подаруйте курс управління яхтою!

подарували вже 6 рази
14500 грн 1 люд. 4 заняття по 2 години
14500 грн
1 людина
4 заняття по 2 години
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Спочатку капітан проведе невеликий інструктаж, після чого виведе судно на воду. Під час уроків новачок опанує ази вітрильного спорту, а наставник допоможе йому на будь-якому етапі навчання. У програмі курсу:

  • теорія управління яхтою;
  • постановка вітрил;
  • швартування;
  • маневрування;
  • постановка на якір.

На борт із собою можна взяти 3 друзів.

Чому ми вибрали оренду яхти «Естра»

Навчання буде проходити на Чорному морі біля пляжу «Отрада». На судні «Естра» є 2 каюти, камбуз, посуд, плита, духовка, гальюн, холодильник, радар, сонцезахисний тент і магнітофон. Максимальна швидкість яхти — 16 вузлів (30 км/год). У сезоні 2016 року «Естра» взяла участь в регаті «Кубок портів Чорного моря» і Welcome regata, отримавши нагороди за перші місця у своїй групі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Естра - Оренда яхти https://www.facebook.com/jahtaEstra Пляж «Отрада», Чорноморський яхт-клуб

1 відгук

Алексей
22 травня 2019
Отправились с друзьями в регату) подарили мне на день рождения курс управления яхтой - хитрые, чтобы самим тоже покататься - троих можно было с собой взять. теперь всерьез задумываюсь, чтобы продолжить занятия по яхтингу у этого же инструктора. очень понравилось

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.