Подаруйте курс «Вищий пілотаж у стосунках» від Woman Insight!

8000 грн 1 люд. 16 занять по 2 години
8000 грн
1 людина
16 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Тренінги пов'язані з різними тематиками: інтелектуальним саморозвитком і фізичним вдосконаленням, тайм-менеджментом, етикетом та ін. Курс складається з лекцій та практичних занять. Після кожного уроку викладач буде відправляти домашні завдання і рекомендації електронною поштою. Після проходження курсу учасниця отримає диплом.

Чому ми вибрали центр жіночого розвитку Woman Insight

Заняття проходять в центрі Одеси. Тренінги організовує команда викладачів на чолі з засновницею Woman Insight Світланою Керімовою. Крім занять, до курсу входить welcome box і 3-місячна підписка на online-журнал. Всі методики тренер розробляє самостійно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Woman Insight - Центр жіночого розвитку - Одеса https://womaninsight.club/ Приморський бульвар, 14, 2 поверх

1 відгук

Катерина
7 грудня 2018
Когда мне подарили это впечатление, даже не подозревала, что узнаю, столько всего нового! Действительно очень насыщенная программа, которая помогает посмотреть на себя со стороны и стать лучше. Всем рекомендую))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.