Подаруйте лазертаг з друзями!

подарували вже 24 рази
3200 грн 8 люд. 2 години
3200 грн
8 людей
2 години
Не залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі вирушать на ігровий майданчик з різними перешкодами та безліччю кімнат. Перед початком розваги їм проведуть короткий інструктаж і видадуть необхідне екіпірування. Потім учасники розділяться на команди. Мета — поразка супротивників лазерними пострілами, які повністю безпечні для здоров'я. Імпульси фіксуються спеціальними датчиками на тілі гравця.

Чому ми вибрали пейнтбольний клуб Molotov

Клуб надає свої послуги вже понад 8 років. Екіпірування — легкі бездротові комплекти. Учасникам видають бластери-автомати Falcon. Ігри проходять у будівлі площею 3250 м². Випробувати свої сили в лазертаг можна в будь-який час року. Для цього не потрібно володіти додаткові навичками.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Molotov - Пейнтбольний клуб http://www.molotov.od.ua/ вул. Хаджибейська дорога, 2

10 відгуків

Андрей
3 квітня 2019
Классное впечатление! Мы с друзьями отлично провели время. Игра постоянно держит в напряжении. Рекомендую!
Роман
4 жовтня 2015
Хорошая идея для мальчишника! Так сказать оторваться напоследок))) мне именно на мальчишник подарили, как часть подарка. Это был крутой день, спасибо ребятам!
Игорь
21 березня 2015
Отлично провел время с друзьями! Рекомендую всем кто любит стрелялки именно Полигон, потому что там реально хорошие площадки и большой выбор оружия.
Анатолий
23 вересня 2014
Набегались и настрелялись! Нам помогли составить предварительный план, который сделал игру более оживленной и насыщенной. Никто в засаде не скучал))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.