Подаруйте майстер-клас бачати для двох!

подарували вже 30 рази
500 грн 2 люд. 60 хв.
500 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачки відвідають індивідуальний урок бачати під керівництвом хореографа. Заняття розпочнеться з невеликої розминки. Педагог допоможе опанувати базові елементи танцю — парні кроки, повороти й обертання, після чого з'єднає всі рухи в одну композицію. Під музику учні вивчать міні-зв'язку, що складається з 5-6 «вісімок».

Чому ми вибрали Evolution Dance Centre

Відвідати майстер-клас можуть танцюристи з будь-яким рівнем підготовки — тренер складає індивідуальну програму залежно від навичок учнів. Заняття проводяться в просторих залах, обладнаних сучасною апаратурою та системою кондиціонування. У школі є душові та роздягальні з шафами для зберігання особистих речей. Також у розпорядженні клієнтів — релакс-зона з диванами та пуфиками.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Evolution Dance Centre http://lp.edc.od.ua/ Люстдорфська дор., 114

1 відгук

Настя
11 квітня 2019
Спасибо большое друзьям за волшебный подарок. Очень нравится этот стиль танца. Ходила вместе со своим молодым человеком, который поначалу чувствовал себя неловко, но тренер очень приятный, поэтому мы быстро расслабились. Урок очень увлекательный, танец потрясающе красивый. Бодо - вы супер!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.