Подаруйте майстер-клас дайвінгу!

подарували вже 1 013 разів
800 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок відвідає заняття під керівництвом інструктора. Учень пройде навчання на суші: тренер розповість про техніку занурення і навчить, як діяти в різних ситуаціях. Після того як новачок отримає гідрокостюм і акваланг, він зможе приступити до практики. На занятті дайвер навчиться:

  • правильно занурюватись;
  • розуміти мову підводного спілкування;
  • контролювати рухи під водою.

Чому ми вибрали дайвінг-клуб «Посейдон»

Заняття проходитиме в морі в теплу пору року і в басейні «Вишка» в холодну пору року. Урок проводить практикуючий дайвер за стандартами Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Є дві програми навчання: для новачків і досвідчених спортсменів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Посейдон - Дайвінг клуб - Одеса http://www.poseidon-shop.com.ua/ м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25 м. Одеса, вул. Маловського, 10

29 відгуків

Юлия
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100009792555757
Все прошло великолепно. Погружались в море, благодаря опытному и профессиональному инструктору Василию, получили массу положительных эмоций!
Павел
29 травня 2019
https://www.facebook.com/100009268782711
Очень понравилось! Очень приятный инструктор Анатолий, все очень доходчиво объясняет. Погружение впечатлило! Теперь планирую обязательно попробовать свои силы где нибудь в море разглядывая подводный мир!! Спасибо Анатолию и Bodo!
Игорь
27 травня 2019
https://www.facebook.com/100003484215552
Моё первое погружение. Море впечатлений и ещё больше адреналина. Советую
София
27 січня 2019
Получила сертификат на погружения с аквалангом вкачестве подарка к Новому Году.Была очень рада такому сюрпризу , так как , это была одна моя несбыточная мечта.Изначально присутствовало волнения и страх. Но благодаря инструктору Анатолию , получилось взять себя в руки , и погрузится . Воощем занятие прошло на высшем уровне!!На этом я не остановлюсь . Планирую покорять другие высоты. Спасибо компании BODO !!!мечты сбываются !

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.