Мастер-класс фигурного катания для 2

подарували вже 86 рази
2 людини
60 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2020
Зимове враження

Майстер-клас фігурного катання для двох — що це?

Можливість освоїти ази фігурного катання всього за 1 годину! Це захоплююче навчання майстерності тримати баланс на льоду, яке підійде як новачкам, так і тим, хто вже не вперше стоїть на ковзанах. Заняття пройде на просторому ковзанці під керівництвом досвідченого викладача.

Якісне льодове покриття

Заняття пройде на сучасному льодовому катку. Головною його перевагою є ідеально відполірований лід, який оновлюють перед кожним новим заїздом. 

Цікавий досвід

Майстер-клас актуальне для людей з різним рівнем підготовки. Щасливчики оволодіють:

  • технікою ковзання;
  • прийомами виконання нескладних фігур;
  • основами гальмування і поворотів.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять на територію льодового клубу-ковзанки «Умка». На початку заняття професійний інструктор допоможе учням підібрати ковзани правильного розміру і розповість про правила поведінки на льоду. У кожного Щасливчика буде персональний тренер. Потім самий захоплюючий етап — практика на ковзанах: можливість навчитися ковзати по льоду і навіть освоїти нескладні трюки.

Заняття з інструктором

Урок пройде у супроводі досвідчених тренерів. Вони в індивідуальному форматі познайомлять з усіма секретами фігурного катання і навіть навчать парочці базових фігур.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Льодовий каток «Умка» http://www.katok.od.ua/ пр. Добровольського 145/147

12 відгуків

Анна
18 січня 2017
Подарила впечатление мужу на годовщину. Мы замечательно провели время! Будем и дальше пользоваться сервисом и рекомендовать его друзьям. Спасибо, Бодо! :)
Олеся
8 січня 2014
Так держать, бодо!! Наконец поставили меня на ноги на ледовом стадионе. Думала, я пропащий в этом плане человек))) Тренер понравился, очень внимательный и видно, что разбирается в психологии.
Светлана
7 січня 2014
Не могла затащить муженька на каток 5 лет. Он у меня бодибилдер, но его конек- силовые виды спорта, а "финтифлюшки" на льду ему не нравились. Выручила подружка - на свадьбу нам подарила мастер-класс фигурного катания. Петька жался-мялся, но таки пошел. Инструктор оказался хороший, такой, с пониманием отнесся. Теперь хоть под бортиком не ползаю, да и муж крепко держится на ногах, за 1 занятие лучше чем я. А всего-то надо было сделать первый шаг! Спасибо, бодо!!
Ирина
23 листопада 2013
Потрясающее впечатленьице, спасибо, БОДО!! Всю жизнь проходив под бортиком, я наконец поняла, как это прекрасно, уверенно стоять на льду. Тренер очень помог в первую очередь преодолеть психологический барьер и перестать бояться. Когда я начала сама выезжать на середину арены и удерживать равновесие, ты стали отрабатывать технику падения и прочие полезные вещи. Еще раз повторюсь - спасибо! Теперь я стану частым гостем на льду.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.