Подаруйте майстер-клас фотографії!

подарували вже 243 рази
600 грн 1 люд. 2 години
600 грн
1 людина
2 години
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

На початку уроку викладач розповість про головні принципи роботи з камерою. Він пояснить, що таке експозиція, критерії якості кадру, режими зйомки, баланс білого. Майстер також навчить виставляти композицію і користуватися фільтрами. На заняття потрібно приходити зі своєю камерою. Якщо її немає, можна скористатися послугою оренди у школи.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

На майстер-класі в студії клієнт матиме змогу попрацювати з професійною світлотехнікою, що дуже важливо для отримання ідеального кадру. Заняття проходять у затишних фотозонах, декорації для яких виконані за індивідуальними ескізами. При бажанні учень може запросити з собою модель, щоб попрактикуватись у зйомці людей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MOLOKO - Фотостудія http://molokostudio.portfoliobox.net/ Радужный массив, 22

10 відгуків

Соня
8 червня 2019
Всё было супер. Мастер профессионал своего дела. Очень насыщенно и информативно. Время пролетело незаметно. Спасибо ❤️
Дмитрий
8 червня 2019
Сегодня был на мастер классе по фотографии. Это было круто. Павел настоящий мастер своего дела. Узнал много интересного и полезного. Рекомендую всем. Это того стоит. Спасибо Вам большое за Ваши старания и прекрасные впечатления.
Надежда
17 лютого 2019
Все отлично! Спасибо огромное Павлу и Bodo!
Таня
27 квітня 2018
это отличный шанс поучиться у профи! я давно увлекаюсь фотографией, но всему обучалась сама) и поэтому я не знала многих тонкостей, пока не пошла на этот замечательный мастер-класс! теперь я спокойно фотографирую в ручном режиме, хотя раньше меня спасал только автомат))) всем советую это впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.