Майстер-клас танцю на пілоні

подарували вже 345 рази
1 людина
60 хв.
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Хореограф оцінить навички учениці та покаже базові елементи pole-dance. Після цього танцівниця спробує виконати трюки, а тренер об'єднає вивчені рухи у міні-танець. Фінальним етапом заняття стануть вправи на прес.

Чому ми вибрали школу танців Studio19

Фітнес-студія знаходиться у Приморському районі Одеси та працює з понеділка по суботу. Педагоги школи — майстри спорту, сертифіковані інструктори зі спорту на пілоні, учасники танцювальних чемпіонатів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Studio19 - Школа танців https://www.facebook.com/studio19pd/ вул. Середньофонтанська, 19А

3 відгуки

Ольга
15 травня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006329773991
Здравствуйте.впечатление понравилось очень, очень.шикарная школа, приятный тренер и администратор.я не много имею представление о пилоне, то чему научили меня в студии 19 привело в восторг меня, мы разучивали маленькие связочки, и сложный элемент которому я и хотела научиться.спасибо большое bodo и студии 19.
Лиля
19 лютого 2015
Я думала, не смогу. Но к концу занятия я уже хорошо подтягивалась на шесте, вращалась и делала махи ногами. Осталось научиться делать этот умопомрачительный шпагат на пилоне - и мой список желаний станет меньше на один пункт)))
Настя
16 жовтня 2014
Эх, до чего красиво выглядит! Когда-нибудь и я так смогу. Пойду еще тренироваться обязательно:)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.