Подаруйте майстер-клас TRX для двох!

подарували вже 64 рази
650 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

TRX — силовий тренінг з використанням підвісних конструкцій з мотузок. Інструктор ознайомить друзів з програмою заняття та покаже, як правильно виконувати вправи. Спортсмени зможуть пропрацювати м'язи за допомогою власної ваги, використовуючи спеціальні ремені. Тренування допомагає зміцнити хребет, поліпшити поставу та підвищити загальний рівень витривалості.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

Спортсмени зможуть вибрати 1 з 4 залів клубу. Філії розташовані в різних частинах Одеси. Попередня підготовка для занять TRX не потрібна. Інструктори проводять тренування для учнів з будь-яким рівнем навичок. Можна скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стрекоза - Фітнес-клуб http://strekoza.ua/ Лідерсівський бульвар, 9а вул. Базарна, 63 пр-т Академіка Глушка, 11з вул. Генерала Бочарова, 37г

2 відгуки

Ольга
8 червня 2019
Впечатление очень понравилось. Очень приятный тренер. Ощущение после занятия не передаваемые.
Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.