Подаруйте майстер-клас TRX!

подарували вже 104 рази
400 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Інструктор складе індивідуальний план уроку та підбере комплекс відповідних вправ. Потім наставник проведе інструктаж. Він пояснить, як правильно тримати петлі, міняти положення тіла та контролювати навантаження. Педагог допоможе пропрацювати різні групи м'язів і простежить за правильністю виконання вправ. Тренування з TRX розвивають силу та гнучкість, зміцнюють хребет і покращують поставу.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

У фітнес-клубі є декілька залів для тренувань. Займатися можуть учні з різним рівнем підготовки — від новачків до досвідчених спортсменів. Програма уроку складається індивідуально. У клубі є роздягальні та душові кабіни.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стрекоза - Фітнес-клуб http://strekoza.ua/ б-р Лідерсівський, 9а вул. Базарна, 63 пр-т Академіка Глушка, 11з вул. Генерала Бочарова, 37г

2 відгуки

Ольга
8 червня 2019
Впечатление очень понравилось. Очень приятный тренер. Ощущение после занятия не передаваемые.
Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.