Подаруйте майстер-клас їзди на мотоциклі!

подарували вже 1 070 разів
650 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
від 160 см
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Для заняття видадуть необхідне захисне екіпірування. Спочатку інструктор розповість про будову та особливості управління мотоциклом. Учень опанує старт, повороти, перемикання передач і гальмування. Також байкер дасть поради, на що необхідно звернути особливу увагу під час катання.

Чому ми вибрали мотошколу MVR

Тренування проходять на просторому мотодромі. Для катання є сучасні японські мотоцикли. У школі працюють інструктори з багаторічним досвідом роботи та професійні спортсмени.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MVR - Мотошкола http://motoshkola.od.ua/ вул. Базова, 17

27 відгуків

Николай
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100002845976462
Жена подарила на день рождения мастер класс для двоих, отлично провели время, отличный инструктор, который рассказал и показал на практике азы управления мотоцикла. Супер, все понравилось
Кирилл
1 червня 2019
Все было отлично !
Игорь
19 травня 2019
Всё отлично. Внимательный и очень толковый инструктор. До этого я ни разу не ездил на мотоцикле, но на первом же занятии уже объезжал фишки, выполнял развороты, появилась уверенность, начал ощущать мотоцикл под собой. Очень доволен. Работой Бодо тоже доволен - срок сертификата истек где-то зимой, но поскольку услуга сезонная , срок продлили до открытия сезона!
Александр
31 серпня 2018
https://www.facebook.com/100006790833753
Всегда хотел почувствовать железного двухколёсного коня ! Моя девушка подарила мне сертификат на мото-профи! Было немного страшновато впервые без навыков садится за руль мотобайка , но инструктор Сергей моментально расположил к себе и за считанные минуты объяснил что к чему , буквально через 15 минут я ездил самостоятельно и получал неимоверный кайф ! Спасибо компании bodo за такую услугу ! Спасибо инструктору Сергею и привет из Южного!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.