Подаруйте гру Playstation у VR-окулярах!

подарували вже 356 рази
300 грн 2 люд. 60 хв.
300 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзі зіграють разом в Playstation у VR-окулярах з кутом огляду — 360 градусів. Спочатку фахівець пояснить, як користуватися обладнанням, перебуваючи всередині симулятора. Потім друзі виберуть одну або кілька ігор. Їм належить взаємодіяти з віртуальними предметами та змагатися один з одним. У наявності ігри: Rush of Blood, Bravo Team, Farpoint, Superhot, Beat Saber.

Чому ми вибрали ігровий клуб РА

У клубі є п'ять кімнат для компаній від 2 до 8 осіб, окрема кімната для VR і загальний зал. Технологія забезпечить повне занурення в ігровий простір і реалістичність при проходженні різних випробувань. Рухи голови відстежують гіроскопи та акселерометри. Грати також можна в окулярах для корекції зору, для них передбачено місце в шоломі. У РА є міні-бар, де можна придбати безалкогольні напої.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

РА - Ігровий клуб http://ra29.club вул. Академіка Філатова, 29

4 відгуки

Andrew
28 травня 2019
Персонал очень вежливый и приветливый, детально объясняли все нюансы связанные с игровым процессом, был первый опыт VR, и очень понравилось данное впечатление. Всем советую)
Ольга
24 лютого 2019
Впечатление прошло супер, очень внимательный персонал рассказал bodo, всё рассказали и объяснили. На игре персонал клуба ra, для юзеров, это мы были, все показали и любезно объяснили.
Анна
22 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008553152569
Были вчера с парнем. Ощущение реалистичности в игре в VR очках очень сильно! Захватывает!!! ))) Успели в две игры!) Понравилось!) Впечатления самые позитивно положительные!) Зарядились отличным настроением! Спасибо!))
Ксения
11 вересня 2018
Ходили вместе с другом, нам очень понравилось. Успели в несколько игр сыграть, повеселились и отдохнули замечательно)) VR-очки - это очень круто, совершенно другие ощущения, игра захватывает полностью)) Обязательно схожу еще!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.