Подаруйте занурення у світ VR-ігор!

250 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Перед початком розваг гостю проведуть невеликий інструктаж і видадуть все необхідне. Після цього почнеться найцікавіше — у розпорядженні геймера буде понад 200 різних ігор: від класики до останніх новинок. Відвідувач вибере будь-які сюжети, що йому сподобаються. На порятунок світу і підкорення нових вершин буде ціла година.

Чому ми вибрали клуб віртуальної реальності The Lab

The Lab — це перший клуб віртуальної реальності в Одесі. Зручне місце розташування дозволяє з легкістю дістатися ігрового центру. Він знаходиться недалеко від вулиці Дерибасівської. В асортименті багато різних шутерів, симуляторів, платформерів, спортивних ігор і головоломок. VR-окуляри з оглядом в 360 градусів, навушники та контролери нададуть на місці.

 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

The Lab - Клуб віртуальної реальності http://thelab.com.ua вул. Єврейська, 56

4 відгуки

Екатерина
14 червня 2019
Очень внимательные и отзывчивые ребята работают в Бодо и The lab
Андрей
28 травня 2019
Услуга очень понравилась, люблю компьютерные игры, поэтому поиграть с супер технологиями было весело. Спасибо!
Игорь
21 травня 2019
Подарили на др сертификат, ходил вместе с девушкой, нам понравилось очень сильно) крутые игры и все очень реалистично. мы классно повеселились)
Олеся
17 травня 2019
Было весело! Мы с друзьями выбрали бродилку - очень понравилось, ощущения в шлемах необычные. Время пролетает незаметно. Еще сходим. Спасибо, Бодо, за интересный досуг!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.