Подаруйте професійну укладку та макіяж!

подарували вже 32 рази
1500 грн 1 люд. до 2,5 годин
1500 грн
1 людина
до 2,5 годин
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Майстер вислухає всі побажання клієнтки та зробить їй укладку будь-якої складності: легкі локони, ідеально рівні пасма, великі кучері або щось інше. Візажист доповнить образ мейкапом. Спеціаліст підкреслить вилиці, виділить очі або зробить акцент на губах. Можна вибрати як повсякденний, так і вечірній макіяж.

Чому ми вибрали салон краси Nazarko beauty space

Салон розташований у центрі Одеси на вул. Дерибасівській і працює щодня. У роботі майстри використовують професійну косметику європейських брендів. Арт-директор Nazarko beauty space Євген Назарко — топ-стиліст і ведучий викладач академії перукарського мистецтва VT Academy в Одесі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nazarko beauty space - Салон краси https://www.facebook.com/nazarkobeautyspace/ вул. Дерибасівська, 5

2 відгуки

Карина
5 квітня 2018
https://plus.google.com/110006034641820718038
Качество услуг, отношение персонала на высшем уровне. В салоне очень уютно, красиво, приятно находиться, так как в воздухе настоящая атмосфера доброжелательности.
Ольга
3 квітня 2018
Я просто в восторге от этой процедуры! Мне сделали просто шикарную укладку, которая потом еще несколько дней держалась. И мейк крутой был, мне сделали вечерний))) ууух, в общем сделали из меня богиню)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.