Подаруйте романтичну прогулянку на яхті!

подарували вже 137 рази
4500 грн 2 люд. 3 години
4500 грн
2 людини
3 години
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Романтична подорож Одеською затокою. Вона пройде на борту крейсерської яхти, обладнаної всім необхідним. Капітан буде слідувати заздалегідь узгодженим маршрутом. Можна влаштувати фотосесію або пікнік прямо на борту. Також капітан може зробити зупинку, щоб закохані позасмагали на березі та скупалися.

Чому ми вибрали «Киевскую яхтенную школу»

Капітани школи — почесні інструктори та майстри спорту. Із собою можна взяти напої та їжу для пікніка. На борту судна є окремі каюти, кухня, гальюн з душем, а також музичний центр.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Киевская яхтенная школа (Одеса) http://kievyacht.com/ Місце зустрічі узгоджується з провайдером

14 відгуків

Рита
3 травня 2019
это было лучшее свидание за всю историю наших отношений)) это невероятно красиво, атмосферно и романтично. просто как в кино)))
Vladimir
18 серпня 2018
Все понравилось: - оперативность; - новые впечатления; - хороший отдых. Подарок удался.
Анастасия
14 липня 2018
Подарочный сертификат нам на свадьбу подарила моя сестра. Нам с мужем очень понравилась прогулка на яхте. Капитаны были дружелюбны и общительны. У меня самое яркое впечатление оставило купание в открытом море. Было круто сидеть на носу яхты и ловить брызги волн. Очень советую всем!
Сергей
9 серпня 2017
https://plus.google.com/113597389624269714077
Все понравилось. Все было четко. Активировали карточку, сразу пришла вся необходимая информация и позвонили сотрудники для подтверждения. Мы смогли легко согласовать нужный нам день и время. Команда на яхте тоже понравилась. В точно назначенное время мы отплыли из порта. Прекрасно покатались и провели время. Команда не напрягала совершенно. Прислушивалась к пожеланиям. Мы вдоволь накупались. Ребенок был счастлив тоже. В общем отдохнули на ура!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.