Подаруйте сигарну дегустацію!

подарували вже 206 рази
650 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Гість відвідає сигарний дім, де його зустріне вітольє. Спеціаліст розповість про історію сигар, їхнє виробництво, етикет розпалювання та призначення х`юмідорів — скриньок для зберігання. Потім він допоможе вибрати сигару та бренд, зважаючи на смаки відвідувача. Також вітольє навчить правильно накладати тютюн і скручувати його в покривний лист.

Чому ми вибрали сигарний дім «Фортуна»

Бутик розташований у центрі Одеси. Під час індивідуальної зустрічі з вітольє гість навчиться правильно вибирати сигари, розпалювати їх, а також відрізняти якісний продукт. Відвідувач зможе випалити одну із сигар різних країн-виробників.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Сигарний дім Фортуна - Бутік - Одеса http://www.fortunacigars.com.ua Катерининська пл., 3

18 відгуків

Владимир
17 травня 2018
Пользуюсь услугами данной компании второй раз. В первый раз лично покупал сертификаты друзьям. Остались довольны. Выбрали фото сессию. Фото реально качественные. Потом советовал в качестве подарка коллегам на работе. И в итоге получил в подарок сам  Мне досталась дегустация сигар на двоих. Впечатления от похода в сигарный дом Фортуна крайне положительные. Приветливый персонал. Отличное оформление салона. Крайне интересные истории о сигарах от всемирно известных производителей. Витолье – действительно профессионал своего дела. Слушать его было приятно и долго не хотелось уходить. Помог с выбором. Для тех, кто получит подобный подарок и впервые столкнется с выбором сигар, лично посоветую вариант romeo and juliet. В общем, Bodo и Fortuna спасибо!
Евгений
19 жовтня 2017
Хочу поблагодарить компанию BODO за прекрасную возможность попробовать сигару и услышать рассказ профессионального витолье(специалиста по сигарам). Впечатление осталось шикарное, сервис также на высочайшем уровне. Если Вы всегда мечтали попробовать сигару либо у Вас есть такой человек, без сомнения это впечатление придётся по душе!
Олег
4 жовтня 2017
Прекрасный сигарный дом! Хороший и свежий выбор!Обслуживание супер!Так держать! Я еще вернусь!Друзьям показал Ваш выбор ,они в восторге!
Дмитрий
20 липня 2017
https://www.facebook.com/100001743994318
Интересное время провождение. Полезная информация. Рекомендую

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.