Слов'янська лазня для двох

подарували вже 133 рази
2 людини
2 години
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Слов'янська лазня для двох — що це?

Можливість насолодитися кращими банними традиціями в компанії одного. У першу чергу, належить оцінити неповторну атмосферу давньоруської лазні, двері якої будуть відкриті для всіх бажаючих отримати заряд бадьорості і здоров'я. Родзинкою розпарювання стане масаж дубовим віником від досвідченого банщика, а досягти цілющого контрасту дозволить крижана купіль. Приємним бонусом буде відвідування турецького хамаму і римської сауни. Чоловікам пропонується влаштувати банний відпочинок в один з 3-х запропонованих днів на тиждень, а для дам передбачений жіночий день.

Масаж дубовим віником від банщика

Після приємного розпарювання у російській парній, професійний банщик виконає масаж дубовим віником. Протягом 7 хвилин тіло рівномірно прогріється і буде готовий до першого занурення в басейн з крижаною водою.

Ефект бадьорості і обновленности

Приємний відпочинок в банному комплексі зміниться прекрасним самопочуттям і почуттям обновленности. Адже розпарювання тіла в парній в поєднанні з традиційними процедурами гарантує миттєвий цілющий ефект для організму:

  • знімає м'язову напругу
  • робить шкіру гладкою і сяючою
  • відновлює розтрачені сили

Як все проходить?

Щасливчики відвідають один з найпрестижніших громадських банних комплексів Одеси — «Водолій». Тут їх чекає неперевершений рівень сервісу і все необхідне для комфортного відпочинку — банні простирадла, махрові рушники і тапочки. Розпарившись в російській лазні і насолодившись венічним масажем, можна охолодитися у крижаній купелі, а потім оцінити переваги турецького хамаму і римської парної. Для чоловіків двері парної відкриті в четвер, п'ятницю і суботу, а жіночим днем є понеділок. Відпочити сім'єю можна в неділю.

Відвідування турецького хамаму і римської парної

Крім російської лазні, пропонується оцінити принади банних культур інших народів. В турецькому хаммаме порадує порівняно низька температура близько +40С і теплі кам'яні лавки, а в римській парній — надзвичайно вологий теплий пар.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Оздоровчий центр «Водолій" http://www.vodoley.od.ua/ пров. Шампанський, 9

5 відгуків

Виталий
20 листопада 2015
Советую всем кто еще не попарился в этом году успеть! отлично снимает напряжение, настроение сразу поднимается, и для здоровья полезно.
Геннадий
8 травня 2015
https://www.facebook.com/100001228808760
Был подарок жены, хорошая банька, в зимний сезон то что надо! Хорошее место для восстановления сил!
Анатолий
27 лютого 2015
Банька - самое оно зимой! Очень интересно было побывать в настоящей общественной бане, и ощутить все эти традиции. Особенно понравился массаж веником,
Николай
13 грудня 2014
Мне понравилось все без исключения: и сама баня, и массаж веником, и чай! Я б не отказался от того подарка еще раз))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.