Подаруйте стильну чоловічу стрижку!

подарували вже 278 рази
300 грн 1 люд. до 60 хв.
300 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Клієнт вирушить до автентичного барбершопу та обговорить із майстром майбутній образ. Разом вони підберуть той варіант, який чоловікові і підійде, і сподобається. Спочатку барбер вимиє відвідувачеві голову, а потім виконає стрижку. Потім стиліст укладе волосся феном і наостанок дасть кілька порад з догляду за новою зачіскою.

Чому ми вибрали барбершоп Tommy Gun

Tommy Gun — це чоловіча перукарня, яка повністю повторює стилістику США 1920-х років. Це вінтажний інтер'єр, фотографії та атмосфера. Відвідувачі сидять у сусідніх кріслах, а майстри одночасно виконують роботу. Барбершоп розташований у центрі Одеси та працює щодня. Скористатися послугами майстра можуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

TOMMY GUN barbershop http://tommygunbarbershop.com/odessa/ вул. Буніна, 21

10 відгуків

Александр
21 листопада 2018
Подарили список впечатлений - остановидся на стрижке. Забронировал на понедельник, перезвонили и вежливо объяснили, что есть возможность на вторник(бронировать необходимо за 3 дня). В день впечатления забыл сертификат дома((( перезвонил в барбершоп и объяснил ситуацию - сказали, что подождут...в итоге опоздал на пол часа, и меня приняли с радушием(по правилам использования сертификата могли отказать), отдельное спасибо мастеру Андрею))) подумываю теперь ходить на постоянной основе)
Юрий
28 квітня 2018
Собственно, в Барбер шоп был впервые. Самые положительные впечатления. Запись на определенное время, администратор предлагает напитки, крутая атмосфера, все стерильно, барбер работает в перчатках, как стричься посоветовал мастер, далее час кропотливой и внимательной работы. Очень доволен подарком, так и получают новых клиентов)
Дмитрий
18 квітня 2018
https://www.facebook.com/100002071053494
Впечетлением остался больше чем доволен, советую всем, ребята молодцы))))
Денис
26 лютого 2018
Подарила девушка. Говорит - почувствуй себя реальным мужиком, иди в барбершоп !:) Понравилась атмосфера , приятная девочка на рецепшине , сделала комплимент от заведения в виде чашечки кофе, что лично мне , было приятно. Барбер аккуратно и профессионально подстриг. Всю стрижку поддерживал легкий и не непринужденный разговор. После всего, фото на память и приятное впечатление !)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.