Подаруйте урок фотографії і ретуші!

подарували вже 141 рази
1000 грн 1 люд. 2 заняття по 90 хв.
1000 грн
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перше заняття носитиме теоретичний характер. Фотограф розповість учневі про особливості роботи з технікою та відкриє багато професійних секретів. На другому уроці майстер навчить правильно виставляти світло на вулиці та в приміщенні, вибирати потрібний ракурс, а потім обробляти знімки в графічному редакторі. Необхідну для майстер-класу апаратуру можна взяти з собою або орендувати безпосередньо в студії.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є декілька тематичних зон із різними меблями та предметами інтер`єру. Багато декорацій було виконано вручну за індивідуальними ескізами. За бажанням можна фотографувати власну модель. Дістатися до студії нескладно — вона знаходиться в Приморському районі міста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MOLOKO - Фотостудія http://molokostudio.portfoliobox.net/ вул. Мечникова, 6

8 відгуків

Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии за качественный подход к делу.
Микита
27 квітня 2015
ааа, це супер-подарунок! чудова нагода "обкатати" нову дзеркалку, яку мені подарувала кохана, а з нею одразу ж і цей майстер-клас. Я більше дізнався за 2 години, ніж за кілька тижнів самостійного вивчення питання. Майстер справжній профі, показав як користуватися камерою, виставляти світло і головне - обробляти готові фотки.
Лидия
16 листопада 2014
Время пролетело на одном дыхании! Занятие было насыщенное и интересное. Наконец-то я научилась обрабатывать готовые фото и доводить их до совершенства)Спасибо за ценные советы и новый опыт!
Екатерина
12 травня 2014
Мои навыки ретуширования раньше ограничивались стандартным "контраст-свет", да еще и в старом фотошопе года эдак 2009) Теперь скачал себе последнюю версию, оказывается, в нем столько классного!! И как я раньше жила без таких красивых фоток)))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.