Подаруйте тур до «Українського Парижа» (Чернівців)!

подарували вже 29 рази
1300 грн
1 людина
2 дні (1 ніч)
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Дводенна подорож «Українським Парижем» — містом Чернівці. Під час туру клієнт побачить найвизначніші пам'ятки: Національний університет імені Юрія Федьковича, Єврейський народний дім, Палац торгівлі та ремесел, Будинок румунської культури та багато іншого. Також передбачена вечірня прогулянка Чернівцями і вільний час.

Чому ми вибрали туроператора Kraina UA

Компанія організовує тури по Україні з 2007 року. За цей час Kraina UA розробила понад 300 тематичних подорожей. Перед поїздкою кожен клієнт отримує страховку. У вартість туру входить проживання в одномісному номері категорії «стандарт», сніданок (на другий день), трансфер і вхідні квитки на всі екскурсії, послуги гіда.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kraina UA - Туроператор (Чернівці) https://kraina-ua.com Місце зустрічі погоджується з провайдером

2 відгуки

Игорь
25 квітня 2019
Класс! Все очень понравилось, особенно экскурсия в университет. Поеду еще раз с друзьями)
Лена
18 квітня 2019
Спасибо большое компании Бодо за романтические выходные! До этого мы в Черновцах не были, город - очень красивый и уютный. Нам с парнем очень понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.