Подаруйте турецький мильний масаж!

подарували вже 1 470 разів
650 грн 1 люд. до 60 хв.
650 грн
1 людина
до 60 хв.
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Східна процедура пройде у традиційній парній, де вологість повітря сягає 100%, а його температура варіюється від 30 до 55°C. Перед початком майстер видасть халат, рушник, одноразові капці та пештемаль — турецьке простирадло. Після цього клієнт зможе розпаритися. Фахівець проведе процедуру пілінгу рукавичкою кесе та зробить масаж збитою піною на основі оливкової олії.

Чому ми вибрали SPA салон «Шоколад»

Салон розташований поруч із парком Горького. Інтер'єр парної виконаний у традиційному турецькому стилі: стіни прикрашає мозаїка, а лави зроблені з мармуру. За бажанням майстер може використати кавовий скраб замість рукавички.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Шоколад - SPA салон http://shokolad.048.ua/ вул. Варненська, 7Б

52 відгуки

Елена
7 червня 2019
https://www.facebook.com/100005955332705
Спасибо салону Шоколад, за восхитительное утро. Пилинг перчаткой кесе и мыльный массаж очень понравились. Мастер просто супер! Всем советую,
Настя
9 грудня 2018
https://www.facebook.com/100007811169411
Идея крутая. Всегда все было супер, но последний раз сервис не удался... Никак вообще не помогли решить мой вопрос. И даже не попытались пойти на встречу... Оператор просто как робот ответил, пожелал хорошего дня и на этом все. Ребята, вы же с людьми работаете... Всегда есть человеческий фактор, но вам видимо не понять.
bodo
10 грудня 2018
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо, що поділились зауваженнями по роботі компанії. Раніше ви звертались, щоб скористатися заблокованим сертифікатом. Менеджер проконсультував вас коректно про те, що сертифікатом скористатися немає можливості і він заблокований по закінченню терміну дії, також надали зворотній зв'язок, щодо ввічливості та привітності. Компанія розглядає такі випадки і розуміє, що клієнти могли не скористатись сертифікатом через важливі причини. З вами вже зв'язався менеджер і проконсультував, що необхідно надати для того, щоб скористатися подарунком.
Елизавета
4 грудня 2018
https://www.facebook.com/100003236326890
Очень классно ! Салон очень аккуратный, чистый. Отдельная комната создаёт непередаваемое впечатление. Массажистка все делает и рассказывает очень хорошо . Рекомендую !
Анна
23 листопада 2018
Впечатление - лучший подарок! Хорошо, что об этом знают мои любимые дети, которые порадовали таким подарком ко дню рождения. Что я могу сказать? Восторг! Безупречно все: и служба поддержки сервиса bodo, и выбор салона-партнера "Шоколад". И сам массаж, разумеется)) Ребята. вы просто молодцы. Теперь знаю, куда бежать за подарками для близких и любимых. Спасибо за отличную работу!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.